fotograf slubn szczecinek 2017

Cofnijmy się na moment do czasów, kiedy jazz był kojarzony z muzycznym buntem. Kiedy wszystkie taneczne imprezy odbywały się z wesołym jazzem w tle. Kiedy to właśnie jazz stanowił podstawę muzyki rozrywkowej i rozbrzmiewał w każdej piwnicznej knajpie…

Jak daleko wstecz odlecieliście myślami ? Ja zaledwie o kilka miesięcy ! Obejrzałem zdjęcia ze ślubu i przyjęcia Moniki i Maćka i poczułem nastrój lat 30 poprzedniego stulecia.

Wspaniale przygotowana uroczystość i dwoje szczęśliwych ludzi w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Miejsca, w których odbyły się ceremonia i przyjęcie tylko wzmocniły niesamowity klimat całości.

Mały Kościół w Wysiedlu (z wejściem tak niskim,  że chwila nieuwagi mogła zakończyć się złamanym nosem o górną część futryny) totalnie zaskoczył mnie swoim bogato zdobionym wnętrzem.

Młyn Nad Stara Regą w Tarnowie, gdzie odbywały się tańce to bez wątpienia jedno z ciekawszych miejsc w jakich miałem okazje fotografować.

Oprawę muzyczną zapewnił Dixie Band. I naprawdę trudno mi sobie wyobrazić zespół, który bardziej pasowałby do tej uroczystości.

Bez dłuższego zanudzania słowem, przejdźmy do obrazów : )

Jako muzyczne tło polecam takowe dźwięki.