sesja ślubna w karkonoszach

Fotografia, góry, ostatnie ciepłe dni jesieni, kolory, słońce, i wspaniali ludzie, jako modele. Tak mniej więcej, w kilku słowach można opisać sesje Agnieszki i Krzyśka.

Była to świetna i intensywna wyprawa. Spotkaliśmy się wieczorem, poprzedniego dnia. Przy mapie, piwie i pysznym chlebie z Okonka ustaliliśmy plan działania na następny dzień. Wstaliśmy skoro świt (…no prawie) i wycisnęliśmy maksymalnie dużo dziennego światła. Rozgrzewkę fotograficzną zrobiliśmy nad wodospadem, a potem ruszyliśmy w górę. Próba nadążenia za Agnieszką ze sprzętem na plecach była wyzwaniem dla mojej kondycji, ale ostatecznie dałem radę. W chwilach kryzysu ściemniałem, że robimy przerwę bo znalazłem ciekawy motyw na tło ; )

Generalnie, polecam wszystkim osobą ,pragnącym sesje w górach, wyprawę w Karkonosze. Odległość ze Szczecina, a właściwie z całej północno – zachodniej Polski jest nieduża. Góry są piękne. Można w nich znaleźć elementy polodowcowe, wodospady, urwiska i wykorzystać to podczas sesji. Dodatkowym plusem jest na pewno to, ze nie są to góry mocno oblegane. Jak tylko ominie się Śnieżkę, można cieszyć się prawie pustymi szlakami : )

Zupełnie niebawem, kolejna wyprawa w Karkonosze.

Agnieszka i Krzysiek, dziękuję za mile spędzony czas i pozdrawiam ze Szczecina : )

 

 

Zobacz także

komentarz "AGNIESZKA I KRZYSIEK / sesja plenerowa /"

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
*