AJ & Baggs / reportaż ze ślubu /

fotografia ślubna gdańsk

Naprawdę cieszę się, że robię zdjęcia. Gdybym miał opisywać to wydarzenie słowami, spędził bym pewnie kilka dni nad edytorem tekstu, a cała ta opowieść na pewno nijak by obrazowała ślub AJ i Baggsa.

Postaram się, wiec pisać krótko, a całość opowiedzieć kadrami. Ceremonia i przyjęcie odbywało się Cedrowym Dworku  w Cedrach Wielkich na Żuławach Wiślanych. Dookoła krajobraz tak bardzo płaski, że aż piękny. Ślub w plenerze, przy praktycznie idealnym świetle. Wspaniali, uśmiechnięci ludzie dookoła. Świetna obsługa muzyczna i obsługa lokalu. No i najważniejsze AJ i Baggs to chyba najbardziej zakochana para, jaką spotkałem jako fotograf.

W rzeczywistości historia mojego pobytu na Żuławach jest sporo dłuższa, niż ta pokazana na zdjęciach, ale postaram się skupić na zawodowej części 😉

Dziękuję za gościnę, pozdrawiam ekipę z Nowego Dworu Gdańskiego i okolic 🙂

Dziś trochę wyjątkowo, gdyż cały materiał wyedytowałem w skali szarości. Obiecuję, ze następny wpis będzie za to mocno kolorowy. Zapraszam : )

Zobacz także

15 odpowiedzi na “AJ & Baggs / reportaż ze ślubu /”

Wspaniałe i klimatyczne. Jestem fanem koloru ale te czarno-białe zdjęcia bardzo mi się podobają. Super detale. Pozdrawiam.
————————————–

[…] Często słyszę, że na mojej stronie dominują czarno-białe fotografie. I myślę, że ten reportaż będzie całkiem dobrym potwierdzeniem tej opinii. Na początku wyjaśnię, że większość zdjęć, jakie otrzymują ode mnie klienci to zdjęcia kolorowe. Tylko około jednej czwartej to fotografie w skali szarości. Natomiast osobiście bardzo lubię zdjęcia monochromatyczne. Przez pierwsze kilka lat fotografowałem wyłącznie na negatywach czarno-białych, a wszystkie egzaminy na studiach zaliczłem odbitkami srebrowymi z ciemni – nawet rysunek ; ) W związku z tym mam mocny sentyment do szarości na zdjęciach i dlatego do wpisów na swoim blogu wybieram tak dużo obrazów czarno białych. Cały reportaż w skali szarości znajdziecie pod tym linkiem […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT