AJ & Baggs / sesja plenerowa /

sesja ślubna w Szczecinku

Obiecałem ostatnio, że będzie bardziej kolorowo, wiec dzisiaj będzie. Podjąłem olbrzymi wysiłek, żeby z całego pleneru wybrać tylko pięć czarno-białych zdjęć : )  

Dziś chcę Was zaprosić na sesje plenerową AJ i Baggsa. Tym razem to oni odwiedzili moje rodzinne rejony i sesję wykonaliśmy w okolicach Szczecinka. Świetna atmosfera towarzyszyła nam od rana, a właściwie od poprzedniego wieczora i pozostała z nami do końca dnia : )

Pogoda dała nam każde możliwe oświetlenie. Wszystko pomiędzy pełnym słońcem a ołowianym niebem było do wykorzystania. Nie zabrakło deszczu, ale to tylko na plus.

Jak za chwile zobaczycie sesja składa sie z dwóch części. Jest wrzosowo i jest ogniskowo. Jest suknia ślubna, krawat i garnitur, ale nie zabrakło też czegoś na luzie.

Przy sesji asystował Grzechu, za co dziękuję. Acha ! i była to też pierwsza wyprawa kredensem na bezdroża : )

Koniec pisania. Zapraszam.

Zobacz także

5 odpowiedzi na “AJ & Baggs / sesja plenerowa /”

Cudowny widok dwojga ludzi, twoja uważność na nich. Łacznie wszystko razem współgra w czasie i przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT