ANIA I TOMEK / reportaż ze ślubu /

Zanim nowy sezon ślubny rozkręci się na dobre, postaram się zdążyć z kilkoma wpisami. Dzisiaj zapraszam na reportaż ze ślubu Ani i Tomka.

Podczas swojej pracy, najbardziej cieszę się z okazywanych emocji i ładnego światła. W dniu ślubu Ani i Tomka nie zabrakło ani jednego, ani drugiego. Wspaniała, wesoła atmosfera czasami była przerywana łzą wzruszenia, a niebie chmury w idealnym dla fotografii natężeniu. Udało się nam nawet wygospodarować 15 minut czasu, na krótką sesję.

Zatem bez dłuższego przeciągania zapraszam : )

Zobacz także

4 odpowiedzi na “ANIA I TOMEK / reportaż ze ślubu /”

Łukaszu- twoje zdjecia są Niesamowite(tak, tak nie przez przypadek napisalam Niesamowite dużą literą). Każde kolejnie zdjęcie ukazuje artyzm i prawdziwe emocje. Jestem pod dużym wrażeniem.

Dziękujemy za miłą niespodziankę naprawdę było świetnie radosna i miła atmosfera wszyscy goście przeżywali wasze szczęście wszyscy bawiliśmy się doskonale w radosci waszej wspaniałej ten dzień w myślch nam zostanie a w sercach wasza miłość i kochanie KOCHAMY WAS BRDZO

Będę powtarzać to bez końca…jesteś bardzo profesjonalnym fotografem, który posiada PRZEogromny talent! Jesteśmy zachwyceni zdjęciami!!! Za każdym razem gdy bierzemy album w ręce wracamy do naszego najpiękniejszego dnia w życiu!!! Fotograf godny polecenia!!! 🙂 pozdrawiamy ciepło :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT