ANIA I TOMEK / reportaż ze ślubu /

Zanim nowy sezon ślubny rozkręci się na dobre, postaram się zdążyć z kilkoma wpisami. Dzisiaj zapraszam na reportaż ze ślubu Ani i Tomka.

Podczas swojej pracy, najbardziej cieszę się z okazywanych emocji i ładnego światła. W dniu ślubu Ani i Tomka nie zabrakło ani jednego, ani drugiego. Wspaniała, wesoła atmosfera czasami była przerywana łzą wzruszenia, a niebie chmury w idealnym dla fotografii natężeniu. Udało się nam nawet wygospodarować 15 minut czasu, na krótką sesję.

Zatem bez dłuższego przeciągania zapraszam : )

Zobacz także

Komentarze

 • Milena Sierszyńska-Paluch ()

  8 kwietnia 2016

  Łukaszu- twoje zdjecia są Niesamowite(tak, tak nie przez przypadek napisalam Niesamowite dużą literą). Każde kolejnie zdjęcie ukazuje artyzm i prawdziwe emocje. Jestem pod dużym wrażeniem.


 • Łukasz Haruń (http://www.lukaszharun.com)

  9 kwietnia 2016

  Dziękuję bardzo : ) Niebawem kolejne wpisy.


 • marek i gosia ()

  8 kwietnia 2016

  Dziękujemy za miłą niespodziankę naprawdę było świetnie radosna i miła atmosfera wszyscy goście przeżywali wasze szczęście wszyscy bawiliśmy się doskonale w radosci waszej wspaniałej ten dzień w myślch nam zostanie a w sercach wasza miłość i kochanie KOCHAMY WAS BRDZO


 • Ania Lewandowska ()

  9 kwietnia 2016

  Będę powtarzać to bez końca…jesteś bardzo profesjonalnym fotografem, który posiada PRZEogromny talent! Jesteśmy zachwyceni zdjęciami!!! Za każdym razem gdy bierzemy album w ręce wracamy do naszego najpiękniejszego dnia w życiu!!! Fotograf godny polecenia!!! 🙂 pozdrawiamy ciepło :*


Dodaj komentarz

Do góry