Fotografia ślubna Szczecin – Biała Wstążka

fotografia ślubna szczecin - biła wstążka

Fotografia ślubna Szczecin – Biała Wstążka

Fotografia ślubna Szczecin – Biała Wstążka.

Biała Wstążka w Czepinie, to miejsce, z którego fotografie często pojawiają się na moim blogu, Facebooku, czy Instagramie. Szczęśliwym trafem jestem tam kilka razy w roku i każdą imprezę, która się tam odbywa zawsze bardzo dobrze wspominam. Tym razem nie mogło być inaczej. Justyna i Mateusz stworzyli niesamowite przyjęcie, które tematyką nawiązywało do ich pasji.

Wesele z podróżami w tle

Justyna i Mateusz uwielbiają podróżować. Każdy wolny czas organizują w taki sposób aby odwiedzić nowe miejsce. W związku z tym, motywem przewodnim wesela nie mogło być nic innego jak właśnie podróże. I to zarówno podróże małe, które są w zasięgu roweru, jak i trochę większe, które nie mogłyby odbyć się bez samolotu.

W związku z tym, każdy stół miał swoją nazwę nawiązującą do miejsc, które odwiedzili Justyna i Mateusz, a goście wyszukiwali właściwych dla siebie stołów na mapie świata. W nawigacji pomocne okazały się kompasy, które goście otrzymali w ramach upominku. Były też podróżne walizki, olbrzymi globus, kartki pocztowe z całego świata, rowery, samoloty, tort z mapą globu, róża kierunków na spinkach i mnóstwo innych drobnych detali, które nadały temu weselu niepowtarzalny nastrój.

„First look” w wiosennej scenerii

Justyna i Mateusz brali ślub wczesną wiosną. Wokół Białej Wstążki jest mnóstwo zieleni, która wiosną i latem tworzy bajkową scenerię. I właśnie dlatego Mateusz zobaczył Justynę w sukni ślubnej po raz pierwszy właśnie w ogrodzie, wokół zielonej i kwiecistej, naturalnej dekoracji. Firt look w podobnej scenerii możecie też zobaczyć w jednym z moich poprzednich wpisów. Na przykład pod tym linkiem

Fotografia Ślubna Szczecin ???

Być może zastanawiacie się o co chodzi z tymi tytułami na blogu. Dlaczego posty muszą się nazywać „Fotografia ślubna Szczecin – biała Wstążka” ? Tak więc, z odpowiedzią przychodzi Google… I nie chodzi o to, żeby tam szukać . Chodzi o widoczność mojej strony w tejże przeglądarce : ) Wszelkie tytuły i podtytuły wpisów mogą Wam wydawać się dziwne, lub możecie podejrzewać, że pisał je dwunastolatek , dlatego, że są pisane tak, aby były w miarę zgodne z algorytmem wyszukiwarki. Ja po prostu staram się, aby roboty największej przeglądarki na świecie polubiły moją stronę 😉 W związku z tym, że fotografuję znacznie lepiej niż piszę, to następnym razem bez ogródek możecie przechodzić bezpośrednio do zdjęć.

Branża ślubna ze Szczecina i okolic

Na koniec jeszcze lista Osób i miejsc, które przyczyniły się do współtworzenia tej niesamowitej uroczystości:

– Ceremonia odbyła się w Kościele Świętego Ducha w Szczecinie. Jako dopełnienie całości, na ołtarzu w tym Kościele jest globus  : )

– Przygotowania do ślubu oraz wesele odbyły się w niesamowitej Białej Wstążce w Czepinie

-Filmem na najwyższym poziomie zajęła się ekipa z MD Studio. Jak zwykle świetna współpraca, za co dziękuję : )

-O piękny i niepowtarzalny makijaż zadbała Karolina Kuklińka

-Piękne i oryginalne dekoracje w klimacie podróżnika z wielkim zapałem przygotowała ekipa z Miłosnej Bezy

-Piękne dekoracje kwiatowe przygotowała kwiaciarnia Dziupla Wróbla

-Piękna sukienka ślubna: Mystic Bridal Opium

-Tort weselny z motywem mapy świata przygotowany został przez Mamie się Upiecze

-Muzyczne tematy, jak zwykle na najwyższym poziomie i z mega poczuciem humoru, ogarnęli Muzykanci

Zapraszam na wycieczkę po ślubnym dniu Justyny i Mateusza 🙂

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Do góry