Fotografia ślubna Szczecinek / Przyjęcie w Strzekęcinie

Fotografia ślubna Szczecinek. Reportaż ze ślubu i sesja plenerowa.

Fotografia ślubna Szczecinek / Przyjęcie w Strzekęcinie

Po mimo, że zbliżamy się do półmetka 2015 roku, ja ciągle wspominam fotograficznie rok poprzedni. Winą za tę sytuację obarczam oczywiście czas (a właściwie jego brak), ale patrząc na to z drugiej strony, mam po prostu co wspominać. : )

Ślub i przyjęcie Kasi i Patrizio wspominam bardzo dobrze. Jak bym miał określić tę uroczystość jednym słowem, na pewno byłoby to  słowo „elegancki”. Ceremonia odbywała się  w Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Szczecinku. Ten neogotycki kościół zawsze jest dla mnie wyzwaniem, ze względu na znikomą ilość światła wewnątrz. Jest jednak niewątpliwie najładniejszym miejscem na ślub w Szczecinku. Cała ceremonia odbywała się w dwóch językach, więc miałem sporo czasu na dopracowywanie kadrów.  Przyjęcie odbywało się w Bursztynowym Pałacu w Strzekęcinie w okolicach Koszalina. Jest to niesamowite miejsce dla tego typu uroczystości. Po za pięknymi wnętrzami do dyspozycji mamy tutaj olbrzymi ogród z jeziorem na środku. Taras przed pałacem to idealne miejsce na przywitanie gości, życzenia i pierwszy toast. Na przyjęciu wspaniale, jazzowo grali Dixie Band, więc noga sama tupała. Jazzowa muzyka idealnie pasowała do całego klimatu wesela utrzymanego w klasycznym stylu.

W związku z tym, że z Kasią znamy się od dawna, na przyjęciu było wielu wspólnych znajomych. Świetna sprawa, ale też niemałe utrudnienie w pracy ; ) Pozdrowienia dla Was : )

Sesja plenerowa z założenia miała wyglądać bardzo klasycznie. Klasyczne portrety ślubne, bardziej statyczne niż te, które wykonuję zazwyczaj. Pojawiło się też sporo fotografii, w której modele patrzą bezpośrednio w obiektyw. To tez domena klasycznego portretu fotograficznego. Sesję także zorganizowaliśmy w Pałacu Bursztynowym w Strzekęcinie. Wykorzystaliśmy piękny ogród, który był idealnym tłem pod nasze założenia.  Do dyspozycji mieliśmy też przestronne wnętrze pałacu. Było więc gdzie się zmęczyć : )

Fotografia ślubna w Szczecinku zawsze daje mi dużo radości. To moje rodzinne miasto, do którego nigdy nie przyjeżdżam z czysto zawodowych powodów : )

Zobacz także

Komentarze

 • Anita Uchacz ()

  18 maja 2015

  Powiem tak: też bym chciała ten piękny film obejrzeć 🙂 Pięknie


 • lewania (http://www.facebook.com/momentsbyania)

  19 maja 2015

  Przepiękne zdjęcia!


 • Paweł Heczko (http://pawelheczko.pl/)

  25 lipca 2015

  Rewelacyjne zdjęcia. Podoba m sie ich kolorystyka. Pozdrawiam Paweł Heczko.


Dodaj komentarz

Do góry