Hotel Bukowy Park w Szczecinie

Hotel Bukowy Park w Szczecinie

Hotel Bukowy Park w Szczecinie to stosunkowo nowe miejsce na ślubnej mapie województwa zachodniopomorskiego. To elegancki hotel, w którym dominuje biel. Zdecydowanie jest to idealna przestrzeń dla osób planujących wesele w jasnych tonacjach. Dołożymy do tego profesjonalną obsługę i świetną lokalizację przy samej Puszczy Bukowej i mamy idealny obiekt na przyjęcie ślubne. To nie jest pierwszy materiał z Bukowego Parku, jaki pokazuję na blogu. Poprzedni znajdziecie pod tym linkiem

Taniec podczas przyjęcia

Fotografia ślubna dotyczy tak naprawdę wielu dziedzin fotografii. Fotograf, który chce zrobić ciekawy reportaż ślubny, powinien potrafić zrobić ujmujący portret, umieć dostrzec niuanse architektoniczne, zrobić zdjęcia detali, bazując często na wiedzy o fotografii produktowej, opanować dużą grupę osób przy fotografiach rodzinnych i grupowych, zachować spokój i opanowanie w sytuacjach pełnych emocji, a także znaleźć się w dynamicznych sytuacjach podczas tańca na weselu.

Skupiając się na moment na ostatnim aspekcie napiszę, że przy fotografii tańca ważna jest szybkość działania. Sytuacja w obrębie kadru zmienia się w każdym ułamku sekundy, dlatego trzeba przewidywać gesty, i ruchy tańczących osób. Trzeba być w ciągłym ruchu, w centrum wydarzeń, a jednocześnie pozostawać mało widocznym, aby uniknąć pozowania do obiektywu. Poczucie rytmu znacznie pomaga, bo pozwala myśleć z wyprzedzeniem. Kolejnym elementem komplikującym zadanie jeszcze bardziej jest światło, które cały czas zmienia się na wirujących sylwetkach ludzi. To wszystko sprawia, że fotografowanie podczas imprezy jest trudnym wyzwaniem a jednocześnie daje mi olbrzymią satysfakcję : )

Dlaczego piszę tyle o fotografowaniu dynamicznych sytuacji w kontekście ślubu Magdy i Tomka ? No bo nikt nie tańczy tak jak oni 🙂 To była bardzo ekspresyjna impreza i wiele się działo na parkiecie, co osobiście bardzo lubię. A Magda i Tomek tańczyli lepiej niż Mia Wallace i Vincent Vega w Pulp Fiction …  😉

Krótki spis osób mających swój udział

Bezwzględnie największe brawa należą się Magdzie i Tomkowi. Dzięki nim mogłem być świadkiem pięknej i pełnej emocji ceremonii ślubnej i uczestnikiem niesamowitego, pełnego energii przyjęcia. Poniżej znajdziecie jeszcze listę osób (firm), które też miały swój mały udział :

-cereminia – Kościół Rzymskokatolicki pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła

-przyjęcie – Hotel Bukowy Park w Szczecinie

– sukienka – salon La Lucienne

– garnitur – Miler Menswear

– kwiaty i dekoracja – Dziupla Wróbla

– muzyka – Dj Jarek Kowalski

– makeup – Luza Lucyna Zasadzińska

– fryzura – studio Luis

– vdeo –  MATIMAR

– fotografia – LHF

Zapraszam niżej : )

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Do góry