MAGDA I MARCIN / reportaż ze ślubu /

 

 

Trochę mi zeszło … ; )

Moja mała aktywność na blogu i  facebooku w ostatnim czasie była spowodowana intensywną i nieprzerwana pracą nad materiałami z 2015 roku. Jeszcze co prawda zbyt wcześnie, aby stwierdzić zakończenie prac, ale stanowczo zbliżam się do brzegu : ) Na dowód tej odważnej tezy postanowiłem zintensyfikować swoją obecność w Internecie. Po za tym szykują się gruntowne zmiany strony www.  Zmieniam też trochę organizacje bloga. Od teraz wpisy z reportaży i sesji plenerowych będą pojawiały się osobno. Tym samym będzie mniej zdjęć, ale za to częściej.

Dziś, razem z Magdą i Marcinem wracamy do kwietnia 2015 roku. Wspaniały plenerowy ślub w wietrzny, ale słoneczny, wiosenny dzień. Impreza z mocnym tupnięciem i sporą ilością pozytywnego hałasu. Dużo śmiechu, radości i dobrej zabawy. Zapraszam na fotograficzny seans.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT