MALWINA I WOJTEK / reportaż ze ślubu / sesja plenerowa

Postanowiłem, że moje wpisy na blogu przybiorą bardziej liniowy charakter.

Oznacza to, że kolejne publikowane materiały będą po sobie następowały chronologiczne w odniesieniu do czasu w jakim je wykonywałem.

Ślub Malwiny i Wojtka, był pierwszą uroczystością jaką miałem okazję fotografować w 2014 roku. Była to też jedyna uroczystość w tym roku, gdzie występowałem w podwójnej roli.  Byłem gościem, a po szybkim przebraniu się w dwa aparaty stawałem się fotografem.  W obie rolę angażowałem się z dużym zapałem. W związku z tym podczas przyjęcia powstało mniej fotografii niż bywa to zazwyczaj. Występuje też większy odsetek zdjęć pochylonych i poruszonych ; )

Ślub i przyjecie odbywały się w Szczecinku, a podczas sesji plenerowej odjechaliśmy może kilkanaście kilometrów od Szczecinka. Okolice rodzinnego miasta zawsze są świetnym miejscem do sesji i łatwo znaleźć coś ciekawego. Znajdziecie poniżej 80 fotografii. Zapraszam !

A Malwinie i Wojtkowi mówię do zobaczenia niebawem : )

Zobacz także

5 odpowiedzi na “MALWINA I WOJTEK / reportaż ze ślubu / sesja plenerowa”

Trzeba przyznac ze bardzo dobre zdjecia. Zwlaszcza za troszke tez siedze w tym fachu . jak by to miał być mój ślub to chciałbym żeby Pan fotografowal 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT