Reportaż ze ślubu i przyjęcia / Młyn nad starą Regą

młyn nad starą regą

Młyn nad Starą Regą

Młyn nad starą Regą jest idealnym miejscem na przygotowanie imprezy w jazzowym klimacie : ) Cofnijmy się na moment do czasów, kiedy jazz był kojarzony z muzycznym buntem. Kiedy wszystkie taneczne imprezy odbywały się z wesołym jazzem w tle. Kiedy to właśnie jazz stanowił podstawę muzyki rozrywkowej i rozbrzmiewał w każdej piwnicznej knajpie…

Jak daleko wstecz odlecieliście myślami ? Ja zaledwie o kilka miesięcy ! Obejrzałem zdjęcia ze ślubu i przyjęcia Moniki i Maćka i poczułem nastrój lat 30 poprzedniego stulecia.

Wspaniale przygotowana uroczystość i dwoje szczęśliwych ludzi w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Przy takim zestawieniu nie potrzeba nic więcej. Miejsca, w których odbyły się ceremonia i przyjęcie tylko wzmocniły niesamowity klimat całości. Mały Kościół w Wysiedlu (z wejściem tak niskim,  że chwila nieuwagi mogła zakończyć się złamanym nosem o górną część futryny) totalnie zaskoczył mnie swoim bogato zdobionym wnętrzem.

Kilka słów o Młynie nad Starą Regą

Także Młyn nad starą Regą w Tarnowie, gdzie odbywały się tańce to bez wątpienia jedno z ciekawszych miejsc w jakich miałem okazje fotografować. Mała wioska położona w okolicach Łobza to niesamowicie malownicze miejsce. Jak sama nazwa wskazuję Młyn leży nad meandrującą Regą. Budynek, w którym aktualnie znajduje się hotel pełnił kiedyś własnie role młynu. Obecnie dobudowana jest duża sala, która oferuje nie tylko niesamowitą przestrzeń i światło. Sama architektura budynku zachwyca połączeniem nowoczesnej prostoty z klasycznymi materiałami – głownie drewno i szkło. Świetnym elementem jest bardzo duży taras wychodzący nad rzekę.

Reportaż ze ślubu Moniki i Maćka został pięknie zróżnicowany przez pogodę. Od pełnego ciepła letniego słońca po urwanie chmury : )

Jazzowa oprawa wydarzenia

Oprawę muzyczną zapewnił Dixie Band. Ten zespół potrafi stworzyć niesamowitą jazzową atmosferę. Nie tylko świetna muzyka, ale także cała oprawa sprawiają, że myślami przenosimy się wstecz. Taneczny jazz nie pozwala siedzieć przy stołach : ) Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić zespół, który bardziej pasowałby do tej uroczystości.

Bez dłuższego zanudzania słowem, przejdźmy do obrazów : )

Jako muzyczne tło polecam takowe dźwięki.

Sesje plenerową Moniki i Macka znajdziecie pod tym linkiem

Zobacz także

12 odpowiedzi na “Reportaż ze ślubu i przyjęcia / Młyn nad starą Regą”

fantastyczne foty, jesteś bardzo kreatywny i duzo widzisz :), ale system komentów kiepski , bo nie mogę wpisać www 😀

[…] Taką cudowną przestrzeń na plenerową ceremonię znajdziecie w Młynie nad Starą Regą w Tarnowie w okolicach Łobza. Poza wspaniałą scenerią, o której pisałem przed chwilą, znajdziecie tam, idealnie wkomponowaną w naturalne otoczenie, salę weselną. Architektura z drewna, cegły i szkła, położona nad samą rzeką, zachwyca nie tylko swoją formą, ale także przestrzenią wewnątrz. To jedno z tych miejsc, do którego wracam z olbrzymią radością. Wszystkie śluby jakie miałem okazje tam fotografować, wspominam turbopozytywnie. Jedno z takich wydarzeń możecie zobaczyć tutaj: Ślub w jazzowym klimacie lat XX […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT