fotograf ślubny szczecinek

Młyn nad starą Regą jest idealnym miejscem na przygotowanie imprezy w jazzowym klimacie : )

Cofnijmy się na moment do czasów, kiedy jazz był kojarzony z muzycznym buntem. Kiedy wszystkie taneczne imprezy odbywały się z wesołym jazzem w tle. Kiedy to właśnie jazz stanowił podstawę muzyki rozrywkowej i rozbrzmiewał w każdej piwnicznej knajpie…

Jak daleko wstecz odlecieliście myślami ? Ja zaledwie o kilka miesięcy ! Obejrzałem zdjęcia ze ślubu i przyjęcia Moniki i Maćka i poczułem nastrój lat 30 poprzedniego stulecia.

Wspaniale przygotowana uroczystość i dwoje szczęśliwych ludzi w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Przy takim zestawieniu nie potrzeba nic więcej. Miejsca, w których odbyły się ceremonia i przyjęcie tylko wzmocniły niesamowity klimat całości. Mały Kościół w Wysiedlu (z wejściem tak niskim,  że chwila nieuwagi mogła zakończyć się złamanym nosem o górną część futryny) totalnie zaskoczył mnie swoim bogato zdobionym wnętrzem.

Młyn nad starą Regą w Tarnowie, gdzie odbywały się tańce to bez wątpienia jedno z ciekawszych miejsc w jakich miałem okazje fotografować. Mała wioska położona w okolicach Łobza to niesamowicie malownicze miejsce. Jak sama nazwa wskazuję Młyn leży nad meandrującą Regą. Budynek, w którym aktualnie znajduje się hotel pełnił kiedyś własnie role młynu. Obecnie dobudowana jest duża sala, która oferuje nie tylko niesamowitą przestrzeń i światło. Sama architektura budynku zachwyca połączeniem nowoczesnej prostoty z klasycznymi materiałami – głownie drewno i szkło. Świetnym elementem jest bardzo duży taras wychodzący nad rzekę.

Reportaż ze ślubu Moniki i Maćka został pięknie zróżnicowany przez pogodę. Od pełnego ciepła letniego słońca po urwanie chmury : )

Oprawę muzyczną zapewnił Dixie Band. Ten zespół potrafi stworzyć niesamowitą jazzową atmosferę. Nie tylko świetna muzyka, ale także cała oprawa sprawiają, że myślami przenosimy się wstecz. Taneczny jazz nie pozwala siedzieć przy stołach : ) Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić zespół, który bardziej pasowałby do tej uroczystości.

Bez dłuższego zanudzania słowem, przejdźmy do obrazów : )

Jako muzyczne tło polecam takowe dźwięki.

Sesje plenerową Moniki i Macka znajdziecie pod tym linkiem

Zobacz także

10 komentarzy "Reportaż ze ślubu i przyjęcia / Młyn nad starą Regą"

 • Marta

  Piękny ślub w stylu retro. Stworzyłeś wspaniałą fotograficzną opowieść. Obejrzę jeszcze raz 🙂

  • Łukasz Haruń

   Dziękuję bardzo. Zapraszam ponownie ; )

 • Szymon Skowroński

  Łukaszu świetne repo, sporo klatek przykuło moją uwagę na dłuższą chwilę!!! Brawo, kadry i plany z przysięgi – czapki z głów!!!

  • Łukasz Haruń

   Miło to słyszeć. Dziękuję : )

 • Krzysztof

  fantastyczne foty, jesteś bardzo kreatywny i duzo widzisz :), ale system komentów kiepski , bo nie mogę wpisać www 😀

  • Łukasz Haruń

   Dzięki. Właśnie to dopracowuję. Sprawdź teraz 🙂

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
*