fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Fotografia ślubna Barlinek / Reportaż ze ślubu i przyjęcia w hotelu Barlinek

Fotografia ślubna Barlinek / Reportaż ze ślubu i przyjęcia w hotelu Barlinek.

Już od kilku lat potajemnie sympatyzuję z miastem Barlinek ; ) Co roku robię tam zdjęcia na kilku ślubach i, co najważniejsze, w nadchodzących latach ta tendencja ma się utrzymywać. Bardzo mnie to cieszy, bo to niesamowicie ładne, małe miasteczko, do którego chętnie wracam. Nie tylko dlatego, że Barlinek położony jest nad pięknym jeziorem, nie tylko dlatego, że zawsze gdy tam jestem świeci słońce (no chyba, że trafiam na spektakularną burzę), ale przede wszystkim dlatego, że zawsze spotykam tam świetnych ludzi. Za każdym razem, gdy robiłem zdjęcia ślubne w tamtych okolicach, współpracowałem ze wspaniałymi parami, których pozytywna energia udzielała się gościom i wszystkim osobom związanym z organizacją imprezy.
Dokładnie tak samo było w przypadku ślubu Agaty i Kacpra. Robienie zdjęć podczas ich ślubu i przyjęcia dało mi dużo radości. Czystej radości z fotografowania : ) Ceremonia przepełniona była pozytywnymi emocjami, a impreza dużą dawką dobrego humoru i świetnej zabawy. Przy takiej atmosferze nawet światło ma zawsze dobre natężenie i idealny kąt padania : )
Korzystając z okazji podzielę się jeszcze opinią, którą Agata i Kacper wystawili mi na moim facebookowym profilu. Opisuje ona naszą współpracę ich oczami :
” Zdjęcia Łukasza podobały nam się od zawsze  Jak zobaczyliśmy jego pracę na żywo na ślubie i weselu koleżanki, byliśmy zdecydowani a wybór okazał się bardziej oczywisty niż można było się spodziewać  Łukasz zyskuje już przy pierwszej rozmowie, nie można go nie polubić! Z jednej strony jest sympatyczny i przyjazny a z drugiej konkretny i rzeczowy, z nim wszystko wydaje się jasne i proste.
Przed ślubem zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską – polecam wszystkim, to fantastyczna pamiątka, świetna zabawa i możliwość lepszego poznania się z fotografem
Łukasz jest fotografem, któremu można w 100% zaufać, to chodzący profesjonalizm!  Z punktu widzenia panny młodej to niezwykły komfort. Łukasz jest niewidzialny a jednocześnie pomocny – ujawnia się wtedy kiedy trzeba (to on uratował moją akcję „Welon” – był jedyną osobą, która potrafiła go wpiąć ). Do wszystkich wstydliwych panien młodych – nie musicie się o nic martwić, Łukasz nigdy się nie narzuca ale jeśli zdecydujecie się na jego obecność w trakcie całych przygotowań, nawet nie zauważycie jego obecności a gwarantuje – zdjęcia będą niepowtarzalne! W trakcie samej uroczystości Łukasz zamienia się w ducha i niepostrzeżenie fotografuje wszystko co najważniejsze, uwierzcie – gdyby nie zdjęcia i film ze ślubu i wesela nie uwierzyłabym, że w ogóle mieliśmy fotografa  Łukasz jest niezauważalny!
Sesję plenerową robiliśmy na malowniczej wyspie Rugii – w warunkach skrajnie trudnych i wykańczających   Ale byliśmy na to przygotowani   Zdjęcia wyszły bajeczne!
Efekt pracy Łukasza przeszedł nasze wszelkie oczekiwania! Zdjęcia są fantastyczne! Do tego wysoka jakość wykonania albumu, którym na pewno będziemy cieszyć się przed długie lata
Fotografia ślubna na pewno nie była naszym ostatnim spotkaniem z Łukaszem Do wszystkich niezdecydowanych – Łukasz jest najlepszy w swoim fachu, dba o detale, których my – zwykli śmiertelnicy niezwiązani z fotografią, po prostu nie zauważamy  Łukasz nie jest zwykłym fotografem, to artysta przez duże „A”, lepszego wyboru nie mogliśmy sobie wymarzyć.
 „
Agato i Kacprze! Dziękuję bardzo, za te słowa. Dziękuję za wspaniałą współpracę i za czas spędzony razem : )  Jestem absolutnie pewien, że jeszcze się spotkamy : )
Zapraszam na odrobinę fotografii ślubnej z Barlinka !

Zobacz także

Komentarze

 • Ania ()

  11 kwietnia 2017

  Piękna para i piękne zdjęcia 🙂


 • Magdalena ()

  11 kwietnia 2017

  Barlinek w Twoim wydaniu jeszcze piękniejszy! ☺ Cudne weselicho !


 • Weronika ()

  11 kwietnia 2017

  Piękny Barlinek i piękna para! ❤


 • Marzena ()

  11 kwietnia 2017

  Przepiękne zdjęcia 🙂 a wesele najlepsze na świecie :* <3


 • Julia ()

  11 kwietnia 2017

  <3 najpiękniejsza para :*, a zdjęciaaa…. ahhh


 • Agata ()

  11 kwietnia 2017

  Było cudownie, najlepiej, najpiękniej i najbardziej wzruszająco! Twoje zdjęcia są najlepszą pamiątką z naszego ślubu i wesela!


 • Jola ()

  11 kwietnia 2017

  Ahhh….. jest co wspominać, przecudna pamiątka, a „młodzi” najfajniejsi 🙂


 • Kasia ()

  11 kwietnia 2017

  Było cudownie Przepiękna para i piękne momenty na zdjęciach


 • anet ()

  11 kwietnia 2017

  ❤️❤️❤️


 • M. ()

  11 kwietnia 2017

  Wspaniały reportaż 🙂


 • Asia ()

  11 kwietnia 2017

  Atmosfera Barlinka jest wyjątkowa, jeszcze bardziej przez ludzi którzy ją tworzą, a prawdziwą sztuką jest to tak pięknie oddać jak zrobił to Łukasz. Po raz kolejny. I na pewno nie ostatni 🙂


 • Maciej ()

  11 kwietnia 2017

  pięknie 🙂


 • Jędrzej ()

  12 kwietnia 2017

  Bomba!


 • Martyna ()

  12 kwietnia 2017

  Pięknę zdjęcia !
  Cudowna para <3


 • Edyta M. ()

  13 kwietnia 2017

  Piękne zdjęcia. ..
  Gdzie znajduje się ten uroczy kościół?


 • Łukasz Haruń (http://www.lukaszharun.com)

  13 kwietnia 2017

  Wszystko w całym materiale znajduję się w Barlinku. Nie jestem pewien, czy dobrze pamiętam, ale chyba na ulicy Bonifacego : )


 • Patka ()

  29 kwietnia 2017

  Cudo !<3 <3 <3


 • No To Cyk – Fotografia ślubna www.notocyk.pl ()

  30 kwietnia 2017

  Fajnie pomyślane kadry


 • Krysia (http://wallartnow.eu)

  27 października 2017

  Bardzo ładne zdjęcia z udanego ślubu i wesela, gratulacje 🙂


 • Wiosenna sesja w owocowym sadzie – Fotografia ślubna Szczecin (https://lukaszharun.com/wiosenna-sesja-owocowym-sadzie/)

  16 stycznia 2018

  […] i niesamowicie energiczne podejście Agaty i Kacpra (znacie ich z materiału dostępnego pod tym linkiem), sprawiły, że atmosfera na sesji była gorąca : […]


Dodaj komentarz

Do góry