Fotografia ślubna Barlinek / Reportaż ze ślubu i przyjęcia w hotelu Barlinek

Fotografia ślubna Barlinek / Reportaż ze ślubu i przyjęcia w hotelu Barlinek.

Już od kilku lat potajemnie sympatyzuję z miastem Barlinek ; ) Co roku robię tam zdjęcia na kilku ślubach i, co najważniejsze, w nadchodzących latach ta tendencja ma się utrzymywać. Bardzo mnie to cieszy, bo to niesamowicie ładne, małe miasteczko, do którego chętnie wracam. Nie tylko dlatego, że Barlinek położony jest nad pięknym jeziorem, nie tylko dlatego, że zawsze gdy tam jestem świeci słońce (no chyba, że trafiam na spektakularną burzę), ale przede wszystkim dlatego, że zawsze spotykam tam świetnych ludzi. Za każdym razem, gdy robiłem zdjęcia ślubne w tamtych okolicach, współpracowałem ze wspaniałymi parami, których pozytywna energia udzielała się gościom i wszystkim osobom związanym z organizacją imprezy.
Dokładnie tak samo było w przypadku ślubu Agaty i Kacpra. Robienie zdjęć podczas ich ślubu i przyjęcia dało mi dużo radości. Czystej radości z fotografowania : ) Ceremonia przepełniona była pozytywnymi emocjami, a impreza dużą dawką dobrego humoru i świetnej zabawy. Przy takiej atmosferze nawet światło ma zawsze dobre natężenie i idealny kąt padania : )
Korzystając z okazji podzielę się jeszcze opinią, którą Agata i Kacper wystawili mi na moim facebookowym profilu. Opisuje ona naszą współpracę ich oczami :
” Zdjęcia Łukasza podobały nam się od zawsze  Jak zobaczyliśmy jego pracę na żywo na ślubie i weselu koleżanki, byliśmy zdecydowani a wybór okazał się bardziej oczywisty niż można było się spodziewać  Łukasz zyskuje już przy pierwszej rozmowie, nie można go nie polubić! Z jednej strony jest sympatyczny i przyjazny a z drugiej konkretny i rzeczowy, z nim wszystko wydaje się jasne i proste.
Przed ślubem zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską – polecam wszystkim, to fantastyczna pamiątka, świetna zabawa i możliwość lepszego poznania się z fotografem
Łukasz jest fotografem, któremu można w 100% zaufać, to chodzący profesjonalizm!  Z punktu widzenia panny młodej to niezwykły komfort. Łukasz jest niewidzialny a jednocześnie pomocny – ujawnia się wtedy kiedy trzeba (to on uratował moją akcję „Welon” – był jedyną osobą, która potrafiła go wpiąć ). Do wszystkich wstydliwych panien młodych – nie musicie się o nic martwić, Łukasz nigdy się nie narzuca ale jeśli zdecydujecie się na jego obecność w trakcie całych przygotowań, nawet nie zauważycie jego obecności a gwarantuje – zdjęcia będą niepowtarzalne! W trakcie samej uroczystości Łukasz zamienia się w ducha i niepostrzeżenie fotografuje wszystko co najważniejsze, uwierzcie – gdyby nie zdjęcia i film ze ślubu i wesela nie uwierzyłabym, że w ogóle mieliśmy fotografa  Łukasz jest niezauważalny!
Sesję plenerową robiliśmy na malowniczej wyspie Rugii – w warunkach skrajnie trudnych i wykańczających   Ale byliśmy na to przygotowani   Zdjęcia wyszły bajeczne!
Efekt pracy Łukasza przeszedł nasze wszelkie oczekiwania! Zdjęcia są fantastyczne! Do tego wysoka jakość wykonania albumu, którym na pewno będziemy cieszyć się przed długie lata
Fotografia ślubna na pewno nie była naszym ostatnim spotkaniem z Łukaszem Do wszystkich niezdecydowanych – Łukasz jest najlepszy w swoim fachu, dba o detale, których my – zwykli śmiertelnicy niezwiązani z fotografią, po prostu nie zauważamy  Łukasz nie jest zwykłym fotografem, to artysta przez duże „A”, lepszego wyboru nie mogliśmy sobie wymarzyć.
 „
Agato i Kacprze! Dziękuję bardzo, za te słowa. Dziękuję za wspaniałą współpracę i za czas spędzony razem : )  Jestem absolutnie pewien, że jeszcze się spotkamy : )
Zapraszam na odrobinę fotografii ślubnej z Barlinka !

Zobacz także

20 odpowiedzi na “Fotografia ślubna Barlinek / Reportaż ze ślubu i przyjęcia w hotelu Barlinek”

Było cudownie, najlepiej, najpiękniej i najbardziej wzruszająco! Twoje zdjęcia są najlepszą pamiątką z naszego ślubu i wesela!

Atmosfera Barlinka jest wyjątkowa, jeszcze bardziej przez ludzi którzy ją tworzą, a prawdziwą sztuką jest to tak pięknie oddać jak zrobił to Łukasz. Po raz kolejny. I na pewno nie ostatni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT