fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Biała Wstążka w Czepinie / ślub plenerowy i wesele

biała wstążka w czepinie

Biała Wstążka w Czepinie / ślub plenerowy i wesele

Jeżeli myślicie o tym, aby ceremonia  Waszego ślubu odbyła się w pięknej, naturalnej scenerii, w cieniu rozłożystego drzewa i na soczyście zielonej trawie, koniecznie musicie zajrzeć do Białej Wstążki w Czepinie. To właśnie tam są tam idealne warunki do zorganizowania uroczystości na świeżym powietrzu, a w kolejnym etapie, przyjęcia weselnego w eleganckich wnętrzach.

Patrząc na to ze strony fotografa – fakt, że wszystkie wydarzenia w dniu ślubu (przygotowania, ślub plenerowy i wesele) odbywają się w jednym miejscu, pozytywnie wpływa na spójność całego reportażu

Dzień ślubu Pauliny i Norberta

Z Pauliną i Norbertem spotkaliśmy się na targach ślubnych. Po bardzo krótkiej rozmowie wiedziałem, że ich ślub będzie świetnym wydarzeniem. Późniejsze spotkanie przy kawie, tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu. I najważniejsze jest to, że ani trochę się nie pomyliłem. To był naprawdę wspaniały dzień. I nie mam tu na myśli wyłącznie pięknej pogody która, owszem, miała swój pozytywny wpływ na całość, ale była jedynie miłym dodatkiem do świetnie zorganizowanej uroczystości.

Ślub Pauliny i Norberta to przede wszystkim spotkanie wspaniałych ludzi, którzy celebrując ten dzień, stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Atmosferę bardzo ciepłą, bardzo luźną, bardzo radosną i w końcu bardzo imprezową. Fotografując to wydarzenie czułem się jakbym przebywał w gronie przyjaciół, choć tak naprawdę prawie nikogo nie znałem. Praca w takich warunkach przestaje być tylko pracą, a staje się bardzo kreatywnym doświadczeniem. Aparat fotograficzny przestaje być jedynie narzędziem, a staje się środkiem wyrazu, a pojedyncze kadry zamieniają się w piękną historię. W dwóch słowach- czysta magia

Cała banda specjalistów

Biorąc pod uwagę całokształt współpracy nie mogło w tym wpisie zabraknąć branżowego wazeliniarstwa. Naprawdę nie często zdarza się, aby podczas jednej imprezy spotkać tylu pozytywnie nakręconych na swoją pracę ludzi z branży ślubnej.  Paulina i Norbert zebrali wokół siebie nie tylko wspaniałych gości, ale także świetną ekipę usługodawców.  Takie zestawienie ludzi z branży to nie tylko świetna jakość wykonywanych usług, to także rewelacyjna atmosfera, zarówno przed ślubem, jak i w czasie wesela.

makijaż i fryzura: Agnieszka Ogrodniczak z Imago

dekoracje i kwiaty: Miłosna Beza

ceremonia: Biała Wstążka w Czepinie

suknia ślubna:  salon Novia w Szczecinie

garnitur: Krawiectwo Miarowe Krupa & Rzeszutko

przyjęcie weselne: ponownie Biała Wstążka w Czepinie

oprawa muzyczna: Muzykanci

film: Jet Max Studio

fotografia: Łukasz Haruń

ZAPRASZAM:

Biała Wstążka – kilka słów więcej

Biała Wstążka w Czepinie to miejsce, które odwiedzam naprawdę z dużą częstotliwością. W związku z tym pozwolę sobie napisać jeszcze kilka słów o tym miejscu. Biała Wstążka to naprawdę idealne miejsce na ślub i wesele. I piszę o tym zarówno z perspektywy fotografa, jak i na podstawie opinii moich klientów. Każda impreza jaką miałem okazję tam fotografować była niesamowitym wydarzeniem.

Biała Wstążka to z jednej strony rozległy zielony teren, na którym znajdziemy wiele niesamowitych zakątków. Jest rozłożysta wierzba, pod którą Paulina i Norbert powiedzieli sobie „tak”, jest oczko wodne, kwiatowa łąka i owocowy sad. Wszystkie te miejsca z powodzeniem można wykorzystać, jako przestrzeń do zorganizowania ceremonii ślubnej. Wszystkie te miejsca też idealnie nadają się jako tło do sesji plenerowej, którą można wykonać w przerwie między tańcami. Zawsze wykonuję zdjęcia pary młodej z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Staram się do tego celu wykorzystać naturalne światło i scenerie. Biała Wstążka, daje tyle możliwości przestrzennych, że nigdy nie muszę martwić się o różnorodność scenerii.

Przestrzeń na zewnątrz jest ważna, ale przecież większość imprez odbywa się w środku. Tu także mamy mnóstwo przestrzeni. Piękne szerokie wnętrza, dużo naturalnego światła idealnie dobrane dodatki. Widziałem tę salę w wielu różnych aranżacjach i za każdym razem prezentowała się świetnie.  Jeden ze ślubów w klimatach podróżniczych możecie znaleźć pod tym linkiem:

Jeżeli zainteresował Was temat ślubów w plenerze, proponuję obejrzeć jeszcze ten reportaż : )

https://lukaszharun.com/aj-baggs-reportaz-ze-slubu/

Zobacz także

Komentarze

 • Albert (http://www.albertczyzowicz.pl)

  6 kwietnia 2018

  Rewelka! Świetny reportaż, kadry i detale! Coraz lepiej! 🙂


 • Szymon (https://www.szymonolma.pl/)

  11 kwietnia 2018

  Fajny reporterski materiał! Dobra robota.


 • Artcom (https://dekorowanie.pl/)

  18 grudnia 2018

  Przepiękny, niezwykle klimatyczny materiał. Bardzo podoba mi się gra światłem.


 • Piotr Pasiak (https://intothewed.pl)

  9 lutego 2019

  Bardzo dobre reporterskie klaty. Podoba mi się również edycja tego materiału. Są emocję, jest flow – nie czuć tutaj żadnego nadęcia – wszystko płynie jak strumień wody – gratulacje.


 • Tomasz Prokop (https://99foto.pl)

  21 lutego 2019

  Świetny reportaż pełny nieszablonowych kadrów. Końcowe zdjęcie mega. Pozdrawiam.


 • FOTOGRAFIA-WESELNA.pl (https://www.fotografia-weselna.pl)

  1 kwietnia 2020

  Extra reportaż Ślubny ❤️ Bardzo fajne zdjęcia ❤, lubię oglądać takie Blogi bowiem są dla mnie inspiracją.


 • Fotografia ślubna Szczecin (https://lukaszharun.com/wesele-z-motywem-podrozniczym/)

  25 lutego 2021

  […] Na moim blogu znajduje się kilka ślubów z tego miejsca. Jeden z nich znajdziecie pod tym linkiem: Biała Wstążka – Ślub plenerowy i wesele […]


Dodaj komentarz

Do góry