biała wstążka w czepinie

Biała Wstążka w Czepinie / ślub plenerowy i wesele

Biała Wstążka w Czepinie / ślub plenerowy i wesele

Jeżeli myślicie o tym, aby ceremonia  Waszego ślubu odbyła się w pięknej, naturalnej scenerii, w cieniu rozłożystego drzewa i na soczyście zielonej trawie, koniecznie musicie zajrzeć do Białej Wstążki. Są tam idealne warunki do zorganizowania uroczystości na świeżym powietrzu, a w kolejnym etapie, przyjęcia weselnego w eleganckich wnętrzach. Patrząc na to ze strony fotografa -fakt, że wszystko odbywa się w jednym miejscu, pozytywnie wpływa na spójność całego reportażu : )

Dzień ślubu Pauliny i Norberta

Z Pauliną i Norbertem spotkaliśmy się na targach ślubnych. Po bardzo krótkiej rozmowie wiedziałem, że ich ślub będzie świetnym wydarzeniem. Późniejsze spotkanie przy kawie, tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu. I najważniejsze jest to, że ani trochę się nie pomyliłem : ) To był naprawdę wspaniały dzień. I nie mam tu na myśli wyłącznie pięknej pogody która, owszem, miała swój pozytywny wpływ na całość, ale była jedynie miłym dodatkiem do świetnie zorganizowanej uroczystości. Ślub Pauliny i Norberta to przede wszystkim spotkanie wspaniałych ludzi, którzy celebrując ten dzień, stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Atmosferę bardzo ciepłą, bardzo luźną, bardzo radosną i w końcu bardzo imprezową. Fotografując to wydarzenie czułem się jakbym przebywał w gronie przyjaciół, choć tak naprawdę prawie nikogo nie znałem. Praca w takich warunkach przestaje być tylko pracą, a staje się bardzo kreatywnym doświadczeniem. Aparat fotograficzny przestaje być jedynie narzędziem, a staje się środkiem wyrazu, a pojedyncze kadry zamieniają się w piękną historię. W dwóch sowach- czysta magia : )

Cała banda specjalistów

Biorąc pod uwagę całokształt współpracy nie mogło w tym wpisie zabraknąć branżowego wazeliniarstwa ; ) Podczas organizacji swojego ślubu Paulina i Norbert zebrali wokół siebie nie tylko wspaniałych gości, ale także świetną ekipę usługodawców.  Takie zestawienie ludzi z branży to nie tylko świetna jakość wykonywanych usług, to także rewelacyjna atmosfera 🙂  Poniżej lista wraz z aktywnymi linkami.

makijaż i fryzura: Agnieszka Ogrodniczak z Imago

dekoracje i kwiaty: Miłosna Beza

ceremonia: Biała Wstążka w Czepinie

suknia ślubna:  salon Novia w Szczecinie

garnitur: Krawiectwo Miarowe Krupa & Rzeszutko

przyjęcie weselne: ponownie Biała Wstążka w Czepinie

oprawa muzyczna: Muzykanci

film: Jet Max Studio

fotografia: Łukasz Haruń

ZAPRASZAM:

 

Jeżeli zainteresował Was temat ślubów w plenerze, proponuję obejrzeć jeszcze ten reportaż : )

AJ & Baggs / reportaż ze ślubu /

Zobacz także

2 komentarzy "Biała Wstążka w Czepinie / ślub plenerowy i wesele"

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
*