fotografia slubna miedzyzdroje

Hotel Aurora. Reportaż ze ślubu i wesela w Międzyzdrojach.

Kilka zaległych fotografii ślubnych

Gdybym, w połowie stycznia, spojrzał na pierwszy od ośmiu miesięcy wpis blogowy pomyślałbym, że ktoś realizuje noworoczne postanowienie. Wyobrażam sobie, że tak właśnie wygląda moja aktywność w tym miejscu ; ) Jednak ja nie robię sobie nigdy żadnych postanowień, bo nie lubię nie dotrzymywać słowa.

Powód, dla którego pokazałem  się na blogu jest nieco inny, aczkolwiek rzeczywiście łączy się z końcówką roku. Chciałem zrobić podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, podobnie jako robiłem to rok temu tutaj i dwa lata temu tutaj. Zanim zacząłem zbierać materiały, przeglądać wszystkie zdjęcia ślubne jakie wykonałem w 2018 roku, przypomniałem sobie, że zostało mi kilka materiałów z roku poprzedniego (2017), których nie zdążyłem tu pokazać. Znam siebie i wiem, że gdybym zrobił wpis podsumowujący 2018, materiały z  2017 przepadłyby w czeluściach twardego dysku o pięknie brzmiącej nazwie „archiwum17”. A więc zanim pokażę Wam rok 2018 w pigułce, rozliczę się przed sobą samym z wcześniejszych materiałów, którymi już od dawna chciałem się z Wami podzielić.

Ślub w Wolinie – wesele w Międzyzdrojach

Dzisiaj wracamy do wczesnej i bardzo ciepłej jesieni 2017. W majestatycznej scenerii Katedry w Wolinie odbył się piękny ślub Kasi i Michała, któremu towarzyszyło mnóstwo poruszających emocji. Kilka chwil później, w sąsiedztwie plaży w Międzyzdrojach w hotelu Aurora , pod znakiem dobrej zabawy, głośnych śmiechów, dziesiątek toastów i szalonych pląsów na parkiecie, dobyło się niezapomniane przyjęcie weselne. Było tam wszystko czego potrzeba w takim wyjątkowym dniu. Były łzy szczęścia, chwile wzruszenia, dobra zabawa, tance, śpiewy i dużo oklasków. Ale przede wszystkim byli oni – Kasia i Michał. I był sposób w jaki na siebie patrzyli.

Swój udział mieli :

–  Makijaż – Makeup Room – Sara Jastrzębska, Międzyzdroje

 –  Włosy – Salon Fryzur Viola, Hotel Amber Baltic

 –  Kwiaty – Magiczna Kwiaciarnia, Międzyzdroje

 –  Sukienka – Anna Kara

–  Zespół – BIG BEAT,

–  Garnitur – MILER Menswear

– Fotografia: Łukasz Haruń – Fotografia

–  Ceremonia Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Mikołaja

– Przyjęcie – Hotel Aurora w Międzyzdrojach

Zobacz także

9 komentarzy "Hotel Aurora. Reportaż ze ślubu i wesela w Międzyzdrojach."

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
*