Sesja ślubna na Rugii / fotografia ślubna Szczecin

sesja ślubna na rugii

Jeżeli szukacie niesamowitych, nieprzetworzonych przez człowieka, nadmorskich krajobrazów blisko Szczecina powinniście pojechać na Rugię.

Tam Bałtyk potrafi pokazać swoje piękno i swoja siłę. Surowe, kamieniste plaże, klify ostro ścięte przez wodę, drzewa, które morze zabrało z lasów i porzuciło na brzegu.  Skracając do dwóch słów: Idealny plener!

Tak naprawdę to prawie idealny, bo łatwo trafić tam na pogodę, która w robieniu zdjęć, delikatnie mówiąc, nie pomaga. Zasadniczo lubię fotografować w deszczu i przy wietrznej pogodzie, ale wraz z Izą i Wojtkiem przekonaliśmy się, że mogą zaistnieć warunki, przy których trzeba powiedzieć stop. W związku z atakiem turbowiatru i poziomego deszczu musieliśmy zrobić  dwa podejścia do sesji. Na szczęście przy pierwszym podejściu udało nam się zrobić kilka zdjęć. Tu pokłony dla Izy i Wojtka, że w ogóle wyszli z samochodu : )

Zapraszam na spacer po plaży Rugii : )

Reportaż ze ślubu Izy i Wojtka znajdziecie tutaj : )

Zobacz także

6 odpowiedzi na “Sesja ślubna na Rugii / fotografia ślubna Szczecin”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT