fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Wesele w Irish Pub w Szczecinie

Fotografia Ślubna Szczecin

Wesele w Irish Pub w Szczecinie

Zazwyczaj przyjęcia weselne kojarzą nam się z miejscami, które specjalizują się w organizowaniu tego typu imprez. To przestronne lokale, często z bazą noclegową, wielkim parkingiem i miejscem, gdzie wśród zieleni można urządzić ceremonię zaślubin. W ostatnich latach wiele się zmieniło w tym zakresie. Powstało sporo nowych, niesamowitych miejsc, z których chyba każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Właściciele i menadżerowie to często ludzie z pasją i ciekawymi pomysłami, co sprawia, że miejsca, w których organizowane są przyjęcia, mają zazwyczaj oryginalny charakter i można się tam poczuć jak u siebie.

A jednak, pomimo tego szerokiego wachlarza miejsc, pomimo profesjonalnej i całkowicie kompleksowej obsługi, zdarza się, że pary szukają czegoś całkowicie innego. Miejsca bardziej kameralnego, w którym mogą spotkać się z najbliższą rodziną i przyjaciółmi, razem świętować, wypić odrobinę Guinessa i irlandzkiej whiskey, tańczyć i świętować. Myślę, że w takim wypadku najlepiej zajrzeć do Irish Pub Dublin w Szczecinie.

Kto był kiedyś w pubie irlandzkim zapewne wie, czego można się tam spodziewać. Na pewno, że będzie tłoczno. Na pewno, że będzie głośno. Na pewno, że będzie ciemno. Na pewno, że nie zabraknie czarnego piwa i złotej lekkiej irlandzkiej whiskey. Na pewno, że nie zabraknie pozytywnych dźwięków. A co najważniejsze, że będzie wesoło, radośnie i wszyscy będą się świetnie bawić : )

W taki właśnie, spontaniczny sposób, swoje przyjęcie zaplanowali Justyna i Paweł. Luźna atmosfera, dobra zabawa, a przede wszystkim grono bliskich osób, które towarzyszyło im podczas ceremonii, a później świętowało razem z nimi w Irish Pubie. To był dobry początek wiosny 🙂

Za makeup i fryzurę odpowiedzialna była, niezastąpiona w tym temacie, Agnieszka –agaogrodniczak.pl

Za to, aby goście tupali nogą  odpowiadał Marek – djwodzirej.pl

Ślub odbył się  w Kościele pod wezwaniem Bożego Ciała w Szczecinie, a

Wesele w Irish Pub w Szczecinie – www.irishpub.com.pl

Fotografowałem ja, a teraz gorąco zapraszam do galerii : )

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Do góry