Fotograf ślubny Szczecinek

Fotograf ślubny to nie tylko zawód i sposób zarabiania pieniędzy. Fotografia ma tak duży wpływ na pozostałe aspekty codzienności, że staje się powoli stylem życia. Jednym z tych aspektów jest podróżowanie. Przemieszczanie się i odkrywanie nowych miejsc jest obecnie wpisane w zawód fotografa, podobnie, jak selekcja, czy obróbka zdjęć. Poznawanie „nowego” zawsze działa bardzo inspirująco i jest motywem do dalszych działań.

Niezależnie jednak od tego, lubię wracać w swoje rodzinne strony. Zawszę cieszę się, gdy mogę wykonać dla kogoś reportaż ślubny w Szczecinku lub w okolicach. Powracanie do miejsc, które dobrze znam, które pamiętam z lat dzieciństwa, jest tak samo napędzające wyobraźnię, jak dalekie podróże. Porównując teraźniejszość z przeszłością, jestem w stanie zaobserwować zmiany, jakie dokonały się w moim rodzinnym mieście. Każdy fotograficzny wypad do Szczecinka, to także podróż sentymentalna.

Iza i Krzysiek – reportaż ze ślubu i wesela

W związku z tym bardzo cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tak ważnym dla Izy i Krzyśka dniu. Pierwsze zdjęcia reportażu wykonywałem w Szczecinku,  500 metrów od domu, w którym się wychowałem. Później niesamowita, pełna pozytywnych emocji, ceremonia w, który znam dobrze ze swojej przeszłości. A następnie dobra zabawa w miejscu Dom nad Jeziorem w Silnowie – to akurat nowość ; ) Była jeszcze dalsza część historii – wizyta w Karpaczu – ale to temat na inny wpis : )

Dzień ślubu Izy i Krzyśka był świetnie zaplanowanym wydarzeniem. Działo się wiele, działo się ładnie, było mnóstwo emocji, świetnej zabawy, momenty radości, momenty wzruszeń, było „mrugnięcie okiem” z zamianą samochodów – po prostu ogień! Zresztą faktycznie ogień też był, w postaci kapitalnie przygotowanego pokazu sztucznych ogni i laserów w Domu nad Jeziorem w Silnowie. Inny reportaż z tego miejsca znajdziecie pod tym linkiem

Kto brał udział

Poniżej krótka lista osób i miejsc mających swój udział w przedsięwzięciu, wraz z klikalnymi linkami:

– Ceremonia odbyła się w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku

– O dobrze zorganizowane przyjęcie zadbała ekipa z Domu nad Jeziorem w Silnowie

– Świetny make up przygotowała Roksana Tatarowicz

– Piękne dekoracje w Domu nad Jeziorem to dzieło Estilo Art ze Szczecinka

– O dobre dźwięki i rytmiczne ruchy stóp podczas imprezy zadbali Muzykanci ze Szczecina

– Filmem i maszynami latającymi zajęli się chłopaki ze Studio Wideo Szczecinek

–  Za materiał fotograficzny odpowiadałem osobiście – tu jako fotograf ślubny szczecinek – i teraz zapraszam na jego premierę : )

A jakby interesowała Was opinia Izy i Krzyska na temat naszej współpracy, to zapraszam pod ten link

Zobacz także

13 komentarzy "Iza i Krzysiek – Fotograf ślubny Szczecinek"

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
*