fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Hotel Bukowy Park Szczecin \ Wesele Agnieszki i Szczepana

Bukowy Park Szczecin, Hotel Bukowy Park

HOTEL BUKOWY PARK SZCZECINI – NOWE MIEJSCE NA ŚLUBNEJ W ZACHODNIOPOMORSKIM

Jakiś czas temu pisałem o nowych miejscach na mapie Szczecina, nad którymi warto się zastanowić przy organizacji wesela. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia hotel i restauracja Bukowy Park Szczecin. Położony (jak sama nazwa wskazuje) na skraju Puszczy bukowej, obiekt to eleganckie miejsce z profesjonalną obsługą, dające niesamowity potencjał przy organizowaniu przyjęcia weselnego. W minionym roku Bukowy Park odwiedziłem dwukrotnie i prawdopodobnie obydwa materiały pokażą się na moim blogu. Dzisiaj chcę Was zaprosić do obejrzenia pierwszego z nich – ślub Agnieszki i Szczepana : )

DZIEŃ ŚLUBU

Patrząc na Agnieszkę i Szczepana w dniu ich ślubu dostrzegało się przede wszystkim dwoje naprawdę szczęśliwych ludzi. Po za tym wiele pozytywnych emocji, pięknie przygotowaną ceremonie i przyjęcie, dobrą zabawę i mnóstwo uśmiechniętych twarzy wśród gości. Takie warunki dają naprawdę porządny zastrzyk energii do kreatywnej i efektywnej pracy.

FOTOGRAF ŚLUBNY – OBSERWATOR CZY UCZESTNIK ?

Do niedawna uważałem, że jako fotograf ślubny jestem jedynie bacznym obserwatorem wydarzeń. Mam jednak wrażenie, że im więcej oczekuję od swoich zdjęć, im więcej oczekuję od reportażu jako historii, tym bardziej staję się uczestnikiem wydarzeń. Opuszczam bezpiecznie oddalony punkt obserwacyjny i daję się ponieść przez nurt akcji. Dzięki temu mogę lepiej poznać bohaterów opowieści i zrozumieć co odczuwają, a później pokazać to na fotografiach.

Co to oznacza w praktyce ? Przede wszystkim to, że są sytuacje, w których trzeba odstawić na chwilę aparat od oka. Porozmawiać, zapytać jak się czujesz, pomóc przypiąć welon, lub zapiąć spinki mankietów. Niby nic istotnego, a jednak pozwala przekroczyć barierę i wyjść z roli biernego obserwatora. To z kolei pozwala podnosić poziom fotografii, na czym zależy mi najbardziej.

BRANŻOWE KLEPANIE PO PLECACH

Czyli krótka lista osób i firm, które przyczyniły się do organizacji tego pięknego dnia :

– Przyjęcie :  Hotel Bukowy Park Szczecin

– Oprawa muzyczna: Magda i Jacek z Bajon

– Makijaż i Fryzura: Anna Siwicka

– Dekoracje i kwiaty: Dziupla wróbla

– Oprawa video: CVS

– Fotografia : Łukasz Haruń

ZAPRASZAM

Zobacz także

Komentarze

  • Dominik Imielski fotograf (https://imielski.net)

    26 marca 2018

    Przyjemny materiał, najbardziej podobają mi się klatki z imprezy.


Dodaj komentarz

Do góry