fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Fotograf Szczecinek | Ślub Izy i Krzyśka

fotograf szczecinek

Fotograf Szczecinek

Fotograf ślubny to nie tylko zawód i sposób zarabiania pieniędzy. Fotografia ma tak duży wpływ na pozostałe aspekty codzienności, że staje się powoli stylem życia. Jednym z tych aspektów jest podróżowanie. Przemieszczanie się i odkrywanie nowych miejsc jest obecnie wpisane w zawód fotografa, podobnie, jak selekcja, czy obróbka zdjęć. Poznawanie „nowego” zawsze działa bardzo inspirująco i jest motywem do dalszych działań.

Niezależnie jednak od tego, lubię wracać w swoje rodzinne strony. Zawszę cieszę się, gdy mogę wykonać dla kogoś reportaż ślubny w Szczecinku lub w okolicach. Powracanie do miejsc, które dobrze znam, które pamiętam z lat dzieciństwa, jest tak samo napędzające wyobraźnię, jak dalekie podróże. Porównując teraźniejszość z przeszłością, jestem w stanie zaobserwować zmiany, jakie dokonały się w moim rodzinnym mieście. Każdy fotograficzny wypad do Szczecinka, to także podróż sentymentalna.

Iza i Krzysiek – reportaż ze ślubu i wesela w Szczecinku

W związku z tym bardzo cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tak ważnym dla Izy i Krzyśka dniu. Pierwsze zdjęcia reportażu wykonywałem w Szczecinku,  500 metrów od domu, w którym się wychowałem. Później niesamowita, pełna pozytywnych emocji, ceremonia w, który znam dobrze ze swojej przeszłości. A następnie dobra zabawa w miejscu Dom nad Jeziorem w Silnowie – to akurat nowość ; ) Była jeszcze dalsza część historii – wizyta w Karpaczu – ale to temat na inny wpis : )

Dzień ślubu Izy i Krzyśka był świetnie zaplanowanym wydarzeniem. Działo się wiele, działo się ładnie, było mnóstwo emocji, świetnej zabawy, momenty radości, momenty wzruszeń, było „mrugnięcie okiem” z zamianą samochodów – po prostu ogień! Zresztą faktycznie ogień też był, w postaci kapitalnie przygotowanego pokazu sztucznych ogni i laserów w Domu nad Jeziorem w Silnowie. Inny reportaż z tego miejsca znajdziecie pod tym linkiem

Kto brał udział

Poniżej krótka lista osób i miejsc mających swój udział w przedsięwzięciu, wraz z klikalnymi linkami:

– Ceremonia odbyła się w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku

– O dobrze zorganizowane przyjęcie zadbała ekipa z Domu nad Jeziorem w Silnowie

– Świetny make up przygotowała Roksana Tatarowicz

– Piękne dekoracje w Domu nad Jeziorem to dzieło Estilo Art ze Szczecinka

– O dobre dźwięki i rytmiczne ruchy stóp podczas imprezy zadbali Muzykanci ze Szczecina

– Filmem i maszynami latającymi zajęli się chłopaki ze Studio Wideo Szczecinek

–  Za materiał fotograficzny odpowiadałem osobiście – tu jako fotograf Szczecinek – i teraz zapraszam na jego premierę : )

A jakby interesowała Was opinia Izy i Krzyska na temat naszej współpracy, to zapraszam pod ten link

3 słowa o Fotograf Szczecinek

Dużą część swoich zleceń wykonuję w Szczecinku i jego najbliższych okolicach. Wiążę się to z faktem, że pochodzę ze Szczecinka i po mimo faktu, że od wielu lat mieszkam już w Szczecinie, często wracam w rodzinne strony. Otrzymuję też bardzo dużo zapytań o śluby w Szczecinku i chętnie się tam pojawiam. Jeżeli przeszukacie trochę mojego bloga na pewno łatwo natraficie na inne reportaże ślubne ze Szczecinka i okolic. Jeden z takich wpisów znajdziecie pod tym linkiem: Dom nad jeziorem w Silnowie

Szczecineckie akcenty bez problemu znajdziecie też na moim Instagramie, na którego serdecznie Was zapraszam.

https://www.instagram.com/p/Bk1wv88A_uW/

Najlepsze miejsca na przyjęcie weselne w okolicach Szczecinka

W związku z ty, że często pracuję w okolicach Szczecinka, mam okazje być w wielu miejscach gdzie organizowane są przyjęcia weselne. Beż wątpienia Dom nad Jeziorem w Silnowie to jedna z ciekawszych propozycji. Ostatnio miałem też okazje wykonywać reportaż z wesela w Starym Młynie w Strzeszynie. Miejcie naprawdę magiczne i także położone nad samym jeziorem. Możecie cieszyć tam oko dziką naturą, a ucho uspokajająca ciszą. Połączona stadnina koni dodaje dodatkowego uroku.

Innym ciekawym miejscem jest niewątpliwie Ranczo Panderossa, które oferuje cudowną przestrzeń zarówno wewnątrz, jak i w postaci terenów zielonych dookoła. Około 40 kilometrów od Szczecinka znajduję się Dwór Pomorski Luboradza. To kolejne miejsce położone nad samym jeziorem i jest tam naprawdę bajecznie.

Na pewno jest jeszcze mnóstwo innych niesamowitych miejsc, których jako fotograf Szczecinek jeszcze nie zdążyłem odwiedzić. Cała okolica jest bajeczna, a fotografowanie tam to czysta przyjemność.

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Do góry