fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Magda i Tomek | Dom nad Jeziorem w Silnowie

dom nad jeziorem w silnowie

Dom nad Jeziorem w Silnowie

Dom nad Jeziorem w Silnowie to wymarzone miejsce na przyjęcia weselne. Bywam tam każdego roku (nierzadko nawet kilka razy) i zawsze dobywają się tam wspaniałe imprezy. Poza bardzo profesjonalną, serdeczną obsługą i pysznym jedzeniem, należy podkreślić urocze położenie – jak sama nazwa wskazuje – nad jeziorem Pile. Niewątpliwym atutem dla mnie jest też bliska odległość od Szczecinka. To miasto jest moją rodzinną miejscowością i choć na co dzień mieszkam i pracuję w Szczecinie, to jednak często do Szczecinka powracam. Z jednej strony przyciąga mnie tam sentyment, z drugiej piękne pejzaże Pojezierza Drawskiego, które stanowią świetne tło do ślubnych sesji.

Pełna emocji ceremonia ślubna

Ceremonia Magdy i Tomka Odbyła się w Parafii św. Ducha w Szczecinku. W tak zwanym 'Małym Kościele”, który od czasu swojej przebudowy nie jest już taki mały ; ) Tak naprawdę nie jest istotne, gdzie uroczystość miała miejsce, ale jak piękna ona była. Piękna ze względu na emocje, które jej towarzyszyły. Ocierane ukradkiem łzy wzruszenia, podawanie sobie chusteczek między gośćmi i łamiący się głos w trakcie przysięgi, nadawały niepowtarzalny i bardzo emocjonalny nastrój.

Bardzo energetyczne przyjęcie weselne w Domu nad Jeziorem

Chwilę później wszyscy pojechaliśmy do Domu nad Jeziorem w Silnowie, gdzie po szybkim zdjęciu grupowym i dobrym obiedzie, rozpoczęła się zabawa. Tylko, że nazwanie tego zabawą byłoby pewnym niedopowiedzeniem 😉 Była to pełnokrwista impreza, która wyrywała z butów wszystkich obecnych. Myślę, że dobrze bawili się nie tylko Magda, Tomek i ich goście. My jako usługodawcy (o których na pewno jeszcze napisze kilka słów), tez świetnie spędziliśmy czas. Jednym słowem: Ogień !

Czarno – Białe zdjęcia ślubne

Często słyszę, że na mojej stronie dominują czarno-białe fotografie. I myślę, że ten reportaż będzie całkiem dobrym potwierdzeniem tej opinii. Na początku wyjaśnię, że większość zdjęć, jakie otrzymują ode mnie klienci to zdjęcia kolorowe. Tylko około jednej czwartej to fotografie w skali szarości. Natomiast osobiście bardzo lubię zdjęcia monochromatyczne. Przez pierwsze kilka lat fotografowałem wyłącznie na negatywach czarno-białych, a wszystkie egzaminy na studiach zaliczłem odbitkami srebrowymi z ciemni – nawet rysunek ; ) W związku z tym mam mocny sentyment do szarości na zdjęciach i dlatego do wpisów na swoim blogu wybieram tak dużo obrazów czarno-białych. Cały reportaż w skali szarości znajdziecie pod tym linkiem

Usługodawcy, którzy dali z siebie 100 %

Tak, jak wspominałem wcześniej, napisze kilka słów o tym, kto był zaangażowany w przygotowania do ślubu i imprezę Magdy i Tomka:

Ceremonia: Parafia Ducha Świętego w Szczecinku

Przyjęcie : Dom nad Jeziorem w Silnowie, którego stronę znajdziecie pod tym linkiem

Suknia: Agnieszka Światły

Piękne kwiaty: Kwiaciarnia Zielna

Dekoracje: Estilo – Studio Dekoracji

Organizacja: Niezastąpieni Big Love Wedding

Tort: Pracownia Tortów Monika Rudnicka

Imprezę w niesamowitym stylu rozkręcali : Papaja Cover Band

Film na najwyższym poziomie nagrali: Czarodzieje Wspomnień – Dziękuję za świetną współpracę i do zobaczenia : )

Za fotografie odpowiadałem ja, a teraz już zapraszam :

Zobacz także

Komentarze

 • Iza i Krzysiek – Fotograf ślubny Szczecinek – Fotografia ślubna Szczecin (https://lukaszharun.com/fotograf-slubny-szczecinek/)

  4 lutego 2020

  […] Dzień ślubu Izy i Krzyśka był świetnie zaplanowanym wydarzeniem. Działo się wiele, działo się ładnie, było mnóstwo emocji, świetnej zabawy, momenty radości, momenty wzruszeń, było „mrugnięcie okiem” z zamianą samochodów – po prostu ogień! Zresztą faktycznie ogień też był, w postaci kapitalnie przygotowanego pokazu sztucznych ogni i laserów w Domu nad Jeziorem w Silnowie. Inny reportaż z tego miejsca znajdziecie pod tym linkiem […]


 • Adam (http://www.timeofjoy.eu)

  5 lutego 2020

  Bardzo fajne zdjęcia! I też lubię czerń i biel 🙂


 • Karolina (https://zukistudio.com/)

  5 lutego 2020

  Świetne zdjęcia! Bardzo przyjemnie się ogląda!


 • Fotografia ślubna – Jacek Kawecki (http://jkawecki.pl)

  5 lutego 2020

  Świetny materiał, ciekawe kadry i duży plus za B&W 🙂


 • Jakub (http://www.jakubwojtowicz.pl/)

  5 lutego 2020

  Super reportaż, bardzo dobrze się go oglądało no i te dwa zdjęcia w środku (podrzucanie i taniec) Klasa!


 • Piotr Pasiak (https://intothewed.pl)

  5 lutego 2020

  Bardzo fajnie opowiedziana historia. Jest dużo urozmaiceń i zaskoczeń w reportażu – brawo.


 • eM (http://ajemstories.com)

  5 lutego 2020

  Ostro! Dobra impreza 🙂


 • Iza Górska (http://gorscy-fotografia.pl/)

  11 lutego 2020

  Lubię wyrazistość Twojego stylu patrzenia i jednocześnie nienachalność i oddanie pola bohaterom reportażu. To oni mają przede wszystkim pokazać swój charakter. A te refreniczne momenty czarno-białych zdjęć z mocnym błyskiem – to jednocześnie te momenty, kiedy fotograf puszcza oko zza aparatu. W tych chwilach widać też jego charakter :). Lubię to 🙂


 • Szymon Olma (https://www.szymonolma.pl/)

  18 lutego 2020

  Świetny – odważny materiał. Bardzo dobrze mi się oglądało!


 • Fotograf śubny Śląsk (http://litwiak.eu/)

  27 maja 2020

  świetny reportażbrawo


Dodaj komentarz

Do góry