Fotograf ślubny – Najlepsze zdjęcia minionego roku

fotograf ślubny szczecin

Fotograf ślubny – Najlepsze zdjęcia minionego roku

Początek roku, to dobry czas na podsumowanie swojej pracy jako fotografa ślubnego. Nie chodzi tylko o to, żeby wyszukać i pokazać najlepsze fotografie, chodzi przede wszystkim o weryfikację swojej pracy. Dzięki temu mogę (na tyle obiektywnie, na ile to możliwe ) ocenić swoje działania fotograficzne . Od powstania tych zdjęć minęło już trochę czasu i to pozwala mi spojrzeć na nie z odpowiednim dystansem. Mogę swobodnie przeanalizować zarówno pojedyncze kadry, jak i pełne materiały, które otrzymali ode mnie klienci. Pomaga mi to ocenić, w których sferach fotografii się rozwinąłem, a nad czym powinienem jeszcze ciężko pracować.

Sprawdzam też, czy jako fotograf ślubny zrealizowałem swoje założenia z zeszłego roku i szukam pretekstów do wyznaczania sobie nowych zadań. Ten wpis jest jednym z wielu elementów składających się na moją pracę, który ma wpływ na rozwój. Poprzednie podsumowania możecie zobaczyć pod tymi linkami :

Fotograf ślubny w liczbach –  w wielkim skrócie

Z czystej ciekawości pokusiłem się o sprawdzenie ile zdjęć o tematyce ślubnej udało mi się zrobić w 2019 roku. Ogólnie migawki moich aparatów otwierały się ponad sto czterdzieści tysięcy razy. Prawie dziesięć procent z tej liczby, bo około trzynastu tysięcy zdjęć, poddałem obróbce i przekazałem klientom. W związku z tym, że co roku wykonuję podobną ilość zleceń, ta liczba w przybliżeniu zawsze pozostaje taka sama.

Cudowny 2019 !

Jaki był rok 2019 ? Po prostu świetny. To był dziewiąty rok odkąd działam jako fotograf ślubny. Po raz kolejny stwierdzam, że mam naprawdę wspaniałą pracę, której nie chciałbym zamienić na żadną inną. Jak co roku poznałem naprawdę cudownych ludzi. Miałem okazję uczestniczyć w bardzo ważnych momentach ich życia. Byłem świadkiem wielu pięknie okazywanych emocji i wzruszających momentów. Widziałem tysiące świetnie bawiących się osób, setki uśmiechów, toastów i śpiewów. Odwiedziłem zupełnie nowe miejsca i miałem okazję powrócić do tych dobrze znanych i odkrywać je na nowo. Myślę, że dobrym podsumowaniem mogą też być opnie osób, których śluby miałem okazje dokumentować. Znajdziecie je pod tym LINKIEM

Jaki będzie 2020 ?

Liczę na to, że nowy rok będzie dla mnie równie ekscytujący jak rok poprzedni. Zapowiada się bardzo pracowicie i właściwie już nie mogę się doczekać tych wszystkich ślubów, które na mnie czekają. W sierpniu minie dokładnie dziesięć lat, odkąd założyłem firmę i postanowiłem działać niezależnie jako fotograf. Podjęcie tej decyzji będę na pewno świętował, bo uważam, że w życiu zawodowym był to mój najlepszy ruch. Na pewno pojawi się wpis podsumowujący dziesięć lat mojej pracy. Firma dostanie nową stronę www i nowe logo, a ja dostanę dużo nowego sprzętu fotograficznego. W trzech słowach: Będzie się działo : )

Zobacz także

10 odpowiedzi na “Fotograf ślubny – Najlepsze zdjęcia minionego roku”

Pierwsze wrażenie – Niesamowicie mięsisty reportersko materiał !!! Nie do podrobienia i nie do pobicia na pomorzu zachodnim . Zabieram się za kolejne oglądanie, żeby wyłapać jeszcze więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KONTAKT

KONTAKT

Lubicie kawę ?

Ja bardzo. Chętnie przy kawie posłucham o Waszych ślubnych planach. Opowiem też znacznie szerzej, nie tylko o ofercie, ale przede wszystkim o fotografii. O reportażu, sesji plenerowej, o opowiadaniu historii za pomocą zdjęć i o tym dlaczego fotografia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.

Napiszcie parę słów w formularzu kontaktowym. Na pewno odezwę się niebawem.

KONTAKT