fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Hotel Solei Poznań / Ślub w ogrodzie i wesele.

Solei weddings w Poznaniu, wesele w Solei Weddings

Ślub plenerowy i wesele / Hotel Solei Poznań

Hotel Solei Poznań jest niewątpliwie idealnym miejscem, w którym można urządzić ślub i wesele. Ważne jest to, że pomimo położenia w dużym mieście, Solei całkowicie otoczone jest dziką naturą. Leży na skraju lasu w pobliżu jeziora Strzeszyńskiego. W Hotelu Solei jest do dyspozycji piękny ogród – idealne miejsce na plenerową ceremonie ślubną.  Bezpośrednio z ogrodu wchodzi się do namiotu, który jest wprost stworzony do dobrego imprezowania. Ze wszystkich tych uroków skorzystali Ola i Denis, którzy przygotowali piękny ślub w otoczeniu zieleni, a później naprawdę niesamowite przyjęcie ze świetną muzyką na żywo w tle : )

Ola i Denis

Z Olą i Denisem orbitowaliśmy wokół siebie już od kilku lat. Spotykaliśmy się niejednokrotnie na ślubach ich znajomych, które miałem niewątpliwą przyjemność fotografować : ) W związku z tym, jak tylko otrzymałem od nich maila z zapytaniem, od razu byłem przekonany, że to będzie dobra impreza : ) Perfekcjonizm połączony z bardzo ciepłą i wesołą atmosferą. To bezwzględnie musiało przynieść efekty zarówno w części wizualnej, jak i czysto zabawowej. W rezultacie powstała ceremonia, która emanowała pozytywnymi emocjami oraz zachwycała pięknymi dekoracjami i przyjemną atmosferą. W podobny sposób przebiegało przyjęcie weselne. Podczas imprezy dominowała dobra muzyka, śmiech i taniec : )

Hotel Solei Poznań oferuje namiot, w którym odbywają się przyjęcia. Ważne jest to, że namiot wychodzi bezpośrednio na ogród. W związku z tym w ciepłe dni i wieczory impreza może połowicznie odbywać się pod gołym niebem. Goście mogą płynnie przemieszczać się między otwartą przestrzenią a na wpół otwartym namiotem. Dla mnie, jako fotografa stwarza to wiele dodatkowych możliwości, a reportaż z imprezy nabiera dynamiki. Z wesele Oli i Denisa zapamiętałem dobrze moment, w którym oni zaczęli tańczyć w ogrodzie, w którym nie było akurat innych gości. Kadry z tej chwili na pewno odnajdziecie w reportażu.

Profesjonaliści w branży ślubnej…

W każdym swoim wpisie staram się zawsze umieścić listę osób i firm, które współtworzyły dane wydarzenie. Tym razem nie robię żadnych wyjątków ponieważ wszystko było przygotowane perfekcyjnie : )

O ceremonie w pięknym ogrodzie i o przestrzeń podczas przyjęcia weselnego zadbała ekipa z Hotel Solei Poznań

O dobrą zabawę popartą świetną muzyką na żywo zadbali : MUZYCZNI PRZYJACIELE

Tak dobra współpraca z operatorem kamery nie zdarza się codziennie. Jeśli poszukujecie ekipy wideo, zajrzyjcie tutaj : PYRQA

O piękną dekoracje sali zadbali: SOLEI WEDDINGS, po nazwie łatwo się domyślić , że oni i Hotel Solei Poznań to blisko spokrewnione ekipy.

Niesamowite kwiaty i balony z piórami przygotowały dziewczyny z : ZIELE & PASTELE

Pyszne drinki z alkoholem, lub bez polewali: PIMP MY BAR

O profesjonalny makijaż Oli zadbała  : LILIT MAKE UP

Niewątpliwie cudowna sukienka: ESSENSE OF AUSTRALIA

Niewątpliwie oryginalny garnitur : RAGE AGE

Drobne i piękne dodatki, takie jak biżuteria we włosach, czy butonierka przygotowali: DECOLOVE

Piękne obrączki : RED RUBIN

Fotografią zajmowałem się osobiście, co bardzo mnie cieszy : )

I jeszcze dodatkowa gratka 🙂 Możecie obejrzeć teledysk z tego ślubu, który wykonał Maciej z PYRQA. Więc zaglądnijcie pod ten LINK , bo to naprawdę porządna dawka dobrej roboty.

Zapraszam serdecznie : )

Fotograficzny Poznań

Ostatnio coraz częściej bywam w Poznaniu, gdzie wykonuję reportaże ślubne. Jeden z ostatnich wydarzeń w jakim miałem przyjemność uczestniczyć, znajdziecie pod tym linkiem: SPOT POZNAŃ ŚLUB HUMANISTYCZNY I WESELE. Samo miasto budzi we mnie milion pozytywnych wspomnień. Dodatkowo wspomnienia te są ściśle związane z fotografia. A to dla tego, że jakiś (już nie tak krótki) czas temu studiowałem fotografie na Poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych (obecnie chyba Uniwersytet Sztuki). Każda wizyta w stolicy Wielkopolski dobrze mi się kojarzy. Kończąc tę melancholijną wstawkę, napiszę tylko, że mam nadzieję, kolejne tego typu imprezy w Poznaniu.

Hotel Solei Poznań – jeszcze raz wielkie brawa za tak zorganizowaną imprezę.

Ola i Denis – jeszcze raz dziękuję za Wasze zaufanie i mega pozytywną atmosferę.

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Do góry