fbpx Fotografia ślubna Szczecin

Reportaż ślubny Szczecin / fotografia z przyjęcia w Chałupie

reportaż w restauracji chałupa szczecin

Możecie zakręcić kaloryfery. Nadchodzę z wiosenną odsieczą : )

Oto macie okazję cofnąć się w czasie do początku maja, kiedy wszystko kwitło, słonce rozgrzewało, a gdy budziliście się rano, za oknem było już  jasno… Prawda, że przyjemnie ? Dzięki sprytnemu przesunięciu czasu o pół roku, możecie w środku zimy odetchnąć wiosennym powietrzem. Bo kiedy za oknami sypie śnieg, na monitorach fotografów ślubnych kwitną jabłonie ; )

Przy takich wspaniałych, wiosennych warunkach miałem okazję fotografować ślub i przyjęcie weselne Izy i Wojtka.

Tak naprawdę ta ciepła aura była jedynie wisienką na torcie wspaniale przygotowanej uroczystości. A dużo więcej ciepła i radości dostarczała ogólnie panująca pozytywna, pełna emocji i wesoła atmosfera.

Z geograficznego punktu widzenia reportaż zahacza o dwie najlepsze i według mnie najładniejsze dzielnice Szczecina: Pogodno i Niebuszewo, ślub odbył się w najciekawszym architektonicznie (nieprzypadkowo) kościele w Szczecinie, a impreza w jednym z lepszych lokali -i tu bez wyjątku także w Szczecinie. Mamy zatem bardzo Szczeciński reportaż ze ślubu.

Zawodowo Iza i Wojtek zajmują się architekturą, dlatego w materiale pojawia się sporo detali związanych z tym tematem. Drugą dziedziną Wojtka jest fotografia ślubna. Fakt ten działał na minie odrobinę stresująco, ale tylko do momentu zanim zacząłem fotografować. Wszystko co działo się później, było czystą radością z fotografii.

Z technicznego punktu widzenia materiał powstał na czterech aparatach. Standartowo trzy Canony i gościnnie po raz pierwszy Fuji XT 10. I ten Fuji do dzisiaj daje mi sporo do myślenia. Ogniskowe to głównie 35 i 50 mm, znacznie rzadziej 85 mm. + kilka wybryków z szerszym kątem.

– Suknia Papillo – Salon Freya

– Bukiet – Kwiaciarnia Essyfloresy

– Makeup – Joanna Manicka Make Up Artist

– Video – Pietrzyński.com.pl – Tu się na chwilę zatrzymam. Sabina i Maciej – dziękuję za miłą i profesjonalną współpracę   : )

– Ceremonia – Kościół Świętej Rodziny w Szczecinie

– Przyjęcie – Restauracja Chałupa w Szczecinie

– Oprawa muzyczna – Najlepszy DJ w Szczecinie : Artur Tatinek Szyszkowski

Miłego oglądania : )

Sesje plenerową Izy i Wojtka, która odbyła się na Rugii możecie obejrzeć pod tym linkiem : )

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Do góry